TIKTOK YAT NE KADAR KAZANDıRıR

Tiktok Yat Ne Kadar Kazandırır

Tiktok Yat Ne Kadar Kazandırır

Blog Article

Tiktok Hediye Fiyatları 2022, kullanıcılarının canlı yayın açabildiğini biliyor muydunuz? Canlı yayın açan kişinin profilinde instagram gibi pembe bir daire olur. Takip ettiğiniz tiktok yayıncısının profil fotoğrafında böyle bir simge varsa o yayıncı canlı yayın yapıyor demektir. Tabi en çok merak edilenlerden biri de tiktok hediye fiyatları ve ücretleri, tiktok hediyeleri kaç para ne kadar, ve tiktok 1 jeton kaç TL gibi şeyler. Tiktok’ta hediye fiyatlarını merak edip bu hediyelerin kaç paraya denk geldiğini merak ediyor olabilirsiniz. Bu başlık ile tiktok hediye puanı hesaplama yapıp yayıncıların yaklaşık ne kadar kazandığını hesaplayabilirsiniz.

Tiktok gül fiyatı, asa fiyatı veya spor araba fiyatını mı merak ediyorsunuz? Veya tiktok yat ne kadar? Tiktok gül fiyatı kaç tl? Gibi aramalar yaparak bu hediyelerin kaç tl ettiğine ulaşmaya mı çalışıyorsunuz? Sizin için tüm hediyelerin ve jetonların kaç tl ettiğini sırayla açıklayalım.

Tiktokta en değerli hediyelerden biri olan Yat hediyesi de diğerleri gibi canlı yayında jeton eşliğinde gönderilip daha sonra canlı yayın yapan kullanıcının hesabına yansıtılmaktadır. Tiktok Yat hediyesi yaklaşık olarak 850 TL’lik jetonlarla gönderilmektedir.

Kaynak: https://tiny.one/yatnekadar

Report this page